Настінне кріплення Gembird WM-80T-01
Відео 1Фото 3 |
Gembird WM-80T-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-80T-01
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird TV Wall Mount Tilt 37-80i WM-80T-01 | 115 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 37 - 80 cali regulowany AJGEMT000000037 | 96 zł |
Gembird 37”-80”, (70 kg) regulowany UCH-SCI-GEM-040 | 121 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 37-80 cali WM-80T-01 Czarny | 121 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 37 - 80 cali regulowany 109577 | 97 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →