Настінне кріплення Gembird WM-90F-01
Відео 1Фото 3 |
Gembird WM-90F-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-90F-01
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora stały 43-90 70 kg Marka WM-90F-01 | 61 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 43 - 90 cali 70 kg Stały AJGEMT000000038 | 81 zł |
Gembird 43”-90” (70 kg) UCH-SCI-GEM-037 | 61 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 43-90 cali WM-90F-01 Czarny | 61 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 43 - 90 cali 70 kg Stały 109578 | 82 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →