Uchwyt ścienny Gembird WM-90F-01
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Gembird WM-90F-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-90F-01
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora stały 43-90 70 kg Marka WM-90F-01 | 61 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 43 - 90 cali 70 kg Stały AJGEMT000000038 | 81 zł |
Gembird 43”-90” (70 kg) UCH-SCI-GEM-037 | 61 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 43-90 cali WM-90F-01 Czarny | 61 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 43 - 90 cali 70 kg Stały 109578 | 82 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →