Uchwyt ścienny Gembird WM-60ST-01
Zdjęcia 13 |
Gembird WM-60ST-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-60ST-01
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora Full Motion 32-60 36 kg Marka PRO0459 | 154 zł |
Gembird 32”- 60”, 36kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-068 | 120 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-60 cali WM-60ST-01 Czarny | 120 zł |
GEMIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 32"-60" VESA MAX 400 X 400MM, DO 36KG | 143 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →