Настінне кріплення Gembird WM-70F-01
Відео 1Фото 3 |
Gembird WM-70F-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-70F-01
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Stojak TV Stały WM-70F-01 70" 37" 40 kg S5622570 | 36 zł |
Gembird WM-70F-01 - mounting kit - fixed - for flat panel - 40 kg - fine t | 71 zł |
Gembird Uchwyt ścienny do telewizora (stały), 37 cali -70 cali (40 kg) AJG | 45 zł |
Gembird 37”-70” (40 kg) stały UCH-SCI-GEM-035 | 36 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 37-70 cali WM-70F-01 Czarny | 80 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →