Настінне кріплення Gembird WM-65T-02
Відео 1Фото 9 |
Gembird WM-65T-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-65T-02
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Uchwyt ścienny WM-65T-02 32" 65" | 120 zł |
Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black 30 kg 65" 100 x 100 | 105 zł |
Gembird 32”-65”, do 30 kg regulowany UCH-SCI-GEM-064 | 66 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-65 cali WM-65T-02 Czarny | 67 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (REGULOWANY) 32"-65", VESA MAX 200 X | 69 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →