Настінне кріплення Icy Box IB-TV1001-W (60273)
Фото 5 |
Icy Box IB-TV1001-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Icy Box 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Icy Box.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Icy Box IB-TV1001-W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ICY BOX IB-TV1001-W uchwyt ścienny do telewizora do 45 kg 23 cale 584 cm d | 282 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" AJICYT000000001 | 185 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" 43643 | 206 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" | 211 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" 43643 | 185 zł |
Icy Box Uchwyt ścienny IB-TV1001-W 23'' - 65'' | 188 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →