Uchwyt ścienny Icy Box IB-TV1001-W (60273)
Zdjęcia 5 |
Icy Box IB-TV1001-W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Icy Box 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Icy Box.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Icy Box IB-TV1001-W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ICY BOX IB-TV1001-W uchwyt ścienny do telewizora do 45 kg 23 cale 584 cm d | 285 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" AJICYT000000001 | 185 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" 43643 | 206 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" | 211 zł |
IcyBox IB-TV1001-W od 23" do 65" 43643 | 185 zł |
Icy Box Uchwyt ścienny IB-TV1001-W 23'' - 65'' | 188 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →