Uchwyt ścienny Gembird WM-55F-04
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Gembird WM-55F-04 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-55F-04
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny WM-55F-04 32" 55" S9147122 | 68 zł |
Gembird 32”-55”, do 35 kg stały UCH-SCI-GEM-055 | 33 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55F-04 Czarny | 53 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 35"-55" VESA MAX 400 X 400MM, DO 35KG | 35 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →