Uchwyt ścienny LogiLink BP0009
Zdjęcia 3 |
LogiLink BP0009 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0009
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink Uchwyt scienny LCD/LED VESA 400x400 32-55' 35 kg 55" 200 x 200 mm | 74 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny LCD/LED VESA 400x400, 32-55' | 63 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny BP0009 32'' - 55'' | 43 zł |
Uchwyt ścienny TV LOGILINK BP0009, VESA 200x200/300x300/400x200/400x400, 3 | 42 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →