Uchwyt ścienny LogiLink BP0019
Zdjęcia 3 |
LogiLink BP0019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0019
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. 50 kg 70" 200 x 200 m | 160 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny do TV, VESA, 37-70 cali, max. 50kg AJLLIT100BP0019 | 130 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny BP0019 37'' - 70'' | 130 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny do TV, VESA, 37-70 cali, max. 50kg 104214 | 130 zł |
Uchwyt ścienny TV LogiLink BP0019 37''70'' 50kg | 154 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →