Uchwyt biurkowy LogiLink BP0042
Zdjęcia 5 |
LogiLink BP0042 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0042
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink Uchwyt na monitor 13-27 cali max 9kg. AJLLIM100BP0042 | 276 zł |
LOGILINK BP0042 LOGILINK - Aluminiowy uchwyt na biurko do monitora, 13-27 | 305 zł |
LogiLink Uchwyt na monitor 13-27 cali max 9kg. 104218 | 276 zł |
LogiLink Uchwyt biurkowy na monitor 13" - 32" (BP0042) | 276 zł |
Uchwyt ścienny aluminiowy 13-27, max. 9kg | 306 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! logilink Uchwyt na monitor 13-27 cali max 9kg. - PACZK | 288 zł |
LogiLink Uchwyt biurkowy na monitor 13" - 32" (BP0042) | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →