Uchwyt biurkowy LogiLink BP0023
Zdjęcia 9 |
LogiLink BP0023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink Uchwyt do monitora VESA , 13-27 cali, max. 6kg AJLLIM100BP0023 | 189 zł |
Logilink BP0023 UCH-BIU-LGL-004 | 219 zł |
LOGILINK BP0023 LOGILINK - Uchwyt do monitora LCD/LED 13-27 | 215 zł |
LogiLink Uchwyt do monitora VESA , 13-27 cali, max. 6kg 104215 | 189 zł |
LogiLink Uchwyt biurkowy na monitor 13" - 27" (BP0023) | 155 zł |
LOGILINK BP0023 Uchwyt biurkowy | 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →