Uchwyt biurkowy LogiLink BP0086
Zdjęcia 8 |
LogiLink BP0086 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0086
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink Uchwyt na monitor, 17-27 cali, max 9kg. AJLLIM000BP0086 | 331 zł |
LOGILINK BP0086 Uchwyt do monitora 17-32inch aluminium proste i zakrzywion | 361 zł |
LogiLink Uchwyt na monitor, 17-27 cali, max 9kg. 108304 | 331 zł |
LogiLink Uchwyt biurkowy na monitor 17" - 32" (BP0086) | 276 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →