Настінне кріплення ART AR-53
ART AR-53 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART AR-53
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Uchwyt do telewizora ART 22-55" AR-53 | 79 zł |
Uchwyt ART do TV 22-55 cali AR-53 Czarny | 90 zł |
Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-53 (narożny, Obrotowy, ścienne, Uchyln | 85 zł |
Art Uchwyt ścienny AR-53 22'' - 55'' | 70 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →