Настінне кріплення ART ACV-27
Фото 6 |
ART ACV-27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART ACV-27
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Art Uchwyt ścienny 19'' - 46'' | 63 zł |
Uchwyt naścienny uniwersalny wieszak do TV LCD/LED ART CV-27 19-46' 25KG r | 48 zł |
Uchwyt ART do TV 19-46 cali CV-27 Czarny | 60 zł |
UCHWYT DO TV LED/LCD 19-46" 25KG CV-27 regul. pion/poziom | 49 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →