Настінне кріплення Vogels MA3030
Фото 3 |
Vogels MA3030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels MA3030
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vogels MA3030 1397 cm 55" Uchwyt do telewizorów 25 kg 813 cm 32" 1397 cm 5 | 314 zł |
VOGELS Uchwyt regulowany VOGELS MA3030 Czarny | 180 zł |
Vogel`s MA3030 TURN TV Uchwyt ścienny | 200 zł |
Vogels Uchwyt ścienny MA3030-A1 32'' - 55'' | 156 zł |
Uchwyt TV na telewizor 32'-55' VOGELS MA3030 | 216 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →