Стельове кріплення ART AR-21D
ART AR-21D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART AR-21D
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ART AR-21D 120 kg 65" 300 x 300 mm | 298 zł |
Uchwyt ART do TV 30-65 cali AR-21D Czarny | 241 zł |
Uchwyt ART do TV 30-65 cali AR-21D Czarny | 249 zł |
UCHWYT SUFITOWY TV LED/LCD AR-21D 57-80cm ART | 245 zł |
UCHWYT SUFITOWY podwójny DO TV LED/LCD AR-21D 30-65" 57-80cm ART | 239 zł |
UCHWYT SUFITOWY TV LED/LCD AR-21D 57-80cm ART | 249 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →