Настінне кріплення ART ACV-26
ART ACV-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART ACV-26
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Uchwyt ścienny do telewizora LED/LCD 19-42" 35KG CV-26 pionowy 9875 locali | 38 zł |
Art Uchwyt ścienny CV-26 19'' - 42'' | 33 zł |
Uchwyt Do Tv 19-42 35Kg Cv-26 Regul. Pion/Poziom | 26 zł |
Uchwyt ART do TV 19-42 cali CV-26 Czarny | 30 zł |
Uchwyt do TV LED/LCD 19-42" 35KG CV-26 regulacja pion 9875 | 26 zł |
Uchwyt ART do TV 19-42 cali CV-26 Czarny | 30 zł |
UCHWYT DO TV LED/LCD 19-42" 35KG CV-26 regul. pion/poziom | 25 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →