Настінне кріплення ART AR-20B
ART AR-20B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART AR-20B
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TV MOUNT ART TILT/SWIVEL 32-80 AR-20B PRO | 303 zł |
ART Uchwyt LCD AR-20B 32-65 cali 45kg pion/poziom AJARTLAR20B | 197 zł |
Uchwyt naścienny uniwersalny wieszak do TV LCD/LED AR-20B ART 32-65' 45KG | 199 zł |
Uchwyt ART AR-20B do TV 32-65 cali Czarny | 230 zł |
Uchwyt do telewizora ART AR-20B RAMT AR-20B | 249 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →