Uchwyt ścienny ART AR-20B
ART AR-20B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-20B
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TV MOUNT ART TILT/SWIVEL 32-80 AR-20B PRO | 266 zł |
ART Uchwyt LCD AR-20B 32-65 cali 45kg pion/poziom AJARTLAR20B | 197 zł |
Uchwyt ART AR-20B do TV 32-65 cali Czarny | 230 zł |
Uchwyt do telewizora ART AR-20B RAMT AR-20B | 249 zł |
ART Uchwyt LCD AR-20B 32-65 cali 45kg pion/poziom 34707 | 220 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →