Uchwyt ścienny NewStar WL40-540BL14
Wideo 1Zdjęcia 16 |
NewStar WL40-540BL14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar WL40-540BL14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by Newstar WL40-540BL14 uchwyt do telewizorów WL40-540BL14 | 209 zł |
Neomounts Uchwyt ścienny WL40-540BL14 32'' - 55'' | 204 zł |
Newstar Wl40-540bl14 Wall Tv Bracket Czarny 902707170 | 205 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →