Uchwyt ścienny One For All WM2651
One For All WM2651 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog One For All 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele One For All.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup One For All WM2651
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uchwyt ONE FOR ALL do TV 32 - 84 cali WM2651 Regulacja w pionie i poziomie | 200 zł |
Uchwyt ścienny TV ONE FOR ALL WM2651, VESA 200x200/600x400, 50 kg | 197 zł |
One For All WM2651 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 200 zł |
One For All Wm2651 32-84´´ 2 Arms Tilt Turn 180º Tv Mount Czarny Max 50 kg | 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →