Uchwyt ścienny Gembird WM-75ST-02
Zdjęcia 8 |
Gembird WM-75ST-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-75ST-02
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora Full Mosion 32 - 75 Marka PRO0459198 | 349 zł |
Gembird 32'- 75'' obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-073 | 150 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-75 cali WM-75ST-02 Czarny | 150 zł |
Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 32-75"/WM-75ST-02 GEMBIRD | 166 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-75 cali WM-75ST-02 Czarny | 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →