Uchwyt ścienny Gembird WM-42F-02
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Gembird WM-42F-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-42F-02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny WM-42F-02 23" 42" S9145841 | 26 zł |
Gembird 23”-42”, do 40 kg stały UCH-SCI-GEM-045 | 26 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 23-42 cali WM-42F-02 Czarny | 60 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 23-42 cali WM-42F-02 Czarny | 27 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 23"-42" VESA MAX 200 X 200MM, DO 40KG | 46 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →