Uchwyt ścienny Maclean MC-667N
Zdjęcia 7 |
Maclean MC-667N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-667N
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-667 Regulowany Uchwyt Ścienny na Telewizor Statyw na Ścianę do | 29 zł |
Maclean 23-42 cale MC-667N czarny 25kg UCH-SCI-MAA-015 | 32 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-667N 13'' - 42'' | 33 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN, VESA 50x50/50x75/75x75/75x100/100x100/100x200/2 | 33 zł |
Uchwyt do telewizora 13-42", Do 25kg, Czarny | 25 zł |
Maclean UCHWYT DO TELEWIZORA 23-42" MC-667N CZARNY DO 25KG MAX VESA 200X20 | 29 zł |
Maclean UCHWYT DO TV 13-42" DO 25KG MC-667N | 27 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →