Uchwyt ścienny Maclean MC-597
Zdjęcia 5 |
Maclean MC-597 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-597
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-597 Stojak Wspornik TV Monitor Uniwersalne Czarny 23 | 41 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 23-42" MC-597 czarny max vesa 20 | 41 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 23-42" MC-597 czarny max vesa 20 | 32 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 23-42" MC-597 czarny max vesa 20 | 41 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-597 17'' - 37'' | 33 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-597, VESA 75x75/100x100/100x200/200x100/200x2 | 31 zł |
Uchwyt do telewizora lub monitora Maclean, max vesa 200x200, 23-42", 20kg, | 26 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →