Uchwyt ścienny Hama 118100
Zdjęcia 11 |
Hama 118100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama 118100
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama Uchwyt ścienny do telewizora wychylny pochylany 19-48 cali uchwyt TV | 66 zł |
Hama FullMotion 1 ramię 19'' - 48'' UCH-SCI-HAM-118 | 66 zł |
Uchwyt HAMA do TV 19-48 cali Fullmotion 1 Ramię | 66 zł |
Hama Uchwyt ścienny 001181000000 19'' - 48'' | 66 zł |
Uchwyt ścienny TV HAMA Fullmotion, VESA 75x75/100x100/200x100/200x200, 20 | 66 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →