Uchwyt ścienny One For All WM4241
One For All WM4241 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog One For All 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele One For All.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup One For All WM4241
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
One For All Uchwyt ścienny WM4241 19'' - 42'' | 126 zł |
Uchwyt ścienny TV ONE FOR ALL WM4241, VESA 75x75/200x200, 30 kg | 127 zł |
ONE For ALL Wall mount, WM 4241, 19-42 ", Turn, Tilt, Maximum weight (capa | 108 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →