Uchwyt ścienny Maclean MC-605
Zdjęcia 6 |
Maclean MC-605 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-605
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-605 LCD LED Plasma uchwyt ścienny do 55 kg i 37-70 | 57 zł |
Uchwyt MACLEAN BRACKETS MC-605 | 110 zł |
Maclean uchwyt TV/LCD mc-605 UCH-SCI-MAA-032 | 110 zł |
Uchwyt MACLEAN BRACKETS MC-605 | 110 zł |
Uchwyt MACLEAN BRACKETS MC-605 | 110 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →