Uchwyt ścienny Maclean MC-643
Zdjęcia 7 |
Maclean MC-643 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-643
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-643 uchwyt ścienny do telewizora płaskiego i zakrzywionego 32-5 | 55 zł |
Maclean 33-55'' MC-643 30kg UCH-SCI-MAA-016 | 50 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-643, VESA 75x100/100x100/100x200/200x100/200x | 53 zł |
MC-643 Uchwyt do telewizora 33-55", 30kg, max vesa 400x400 | 36 zł |
Maclean Uchwyt do DVD MC-663 | 73 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →