Uchwyt ścienny Maclean MC-648
Maclean MC-648 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-648
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-648 Uniwersalny Ścienny Uchwyt do Telewizora Czarny | 52 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-648 23'' - 42'' | 52 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-648, VESA 75x75/75x100/100x100/100x200/200x10 | 62 zł |
Uchwyt do telewizora lub monitora Maclean MC-648 13-42" 30kg czarny max VE | 81 zł |
Uchwyt do telewizora Maclean MC-648 | 62 zł |
Wieszak na telewizor 23-42` 30kg Uchwyt wysięgnik | 44 zł |
Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-648 (Obrotowy, ścienne, Uchylny - | 56 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →