Uchwyt ścienny Sony SU-WL450
Sony SU-WL450 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SU-WL450
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony su-wl450/PSE 65 czarny | 496 zł |
Sony SU WL450 65" | 255 zł |
Uchwyt ścienny SONY SU-WL450 | 272 zł |
Sony SU-WL450 Wall-mount Bracket for 32-85" Bravia TV ...nie z tej ziemi - | 245 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości szafki i uchwytu Sony SU-WL450:
- Specjalnie do telewizorów Sony
PolecamyPorównaj w tabeli →