Uchwyt ścienny Maclean MC-557
Maclean MC-557 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-557
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-557 Ultracieńki Uchwyt na Telewizor LCD LED 37-70 Cali Profesjo | 77 zł |
Maclean Uchwyt wieszak do telewizora LED 37-70 cali TV AVMCLMC557B | 61 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-557 37'' - 70'' | 61 zł |
Maclean Uchwyt wieszak do telewizora LED 37-70 cali TV 34320 | 61 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-557, VESA 100x100/100x200/200x100/200x200/200 | 62 zł |
Uchwyt wieszak linkowy do telewizora Maclean MC-557 (ścienne, Wieszak - 70 | 51 zł |
Maclean Uchwyt wieszak do telewizora LED 37-70 cali TV | 67 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →