Uchwyt ścienny Maclean MC-596
Zdjęcia 4 |
Maclean MC-596 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-596
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-596 Regulowany Uchwyt Ścienny do Telewizora Statyw na Ścianę do | 45 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" MC-596 czarny 20kg max ve | 37 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" MC-596 czarny 20kg max ve | 29 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-596 13'' - 23'' | 31 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" MC-596 czarny 20kg max ve | 37 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-596, 75x75/100x100, 20 kg | 34 zł |
Uchwyt do telewizora Maclean, max VESA 100x100, 13-27", 20kg, czarny, MC-5 | 23 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →