Стельове кріплення Maclean MC-631
Фото 8 |
Maclean MC-631 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maclean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maclean MC-631
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MACLEAN MC-631 2Maksymalna norma VESA VESA 75 x 75 | 197 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora sufitowy 32-55" MC-631 50kg max vesa 400x400 | 177 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora sufitowy 32-55" MC-631 50kg max vesa 400x400 | 198 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora sufitowy 32-55" MC-631 50kg max vesa 400x400 | 177 zł |
Uchwyt sufitowy TV MACLEAN MC-631, VESA 200x200/200x300/200x400/300x300/40 | 179 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →