Uchwyt ścienny Maclean MC-501A
Zdjęcia 7 |
Maclean MC-501A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-501A
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-501A B Regulowany Uchwyt Ścienny do Monitora i Telewizora Staty | 38 zł |
Maclean Uchwyt do Telewizora lub monitora 23-42" 30kg uniwersalny MC-501A | 38 zł |
Maclean Uchwyt do Telewizora lub monitora 23-42" 30kg uniwersalny MC-501A | 35 zł |
Maclean Uchwyt do Telewizora lub monitora 23-42" 30kg uniwersalny MC-501A | 38 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-501A B 23'' - 42'' | 35 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →