Uchwyt ścienny Gembird MA-WA1-02
Zdjęcia 3 |
Gembird MA-WA1-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MA-WA1-02
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Stojak TV MA-WA2-01 17" 27" 14 Kg 7 kg S5622568 | 189 zł |
Gembird MA-WA1-02 mounting kit - adjustable arm - for flat panel - up to 7 | 150 zł |
Gembird Ramię regulowane do monitora do montażu na ścianie, do 27 cali/ 7 | 148 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-WA1-02 17-27 cali Czarny | 158 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-WA1-02 17-27 cali Czarny | 147 zł |
Gembird Ramię regulowane do monitora do montażu na ścianie, do 27 cali/ 7 | 148 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →