Настінне кріплення Gembird WM-80F-01
Відео 1Фото 3 |
Gembird WM-80F-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-80F-01
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora Stały 37"-80" 70 kg Marka WM-80F-01 | 65 zł |
Uchwyt na ścianę 37-80” Gembird WM-80F-01 | 69 zł |
Gembird 37”-80” (70 kg) stały UCH-SCI-GEM-036 | 65 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 37-80 cali WM-80F-01 Czarny | 69 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 37-80 cali WM-80F-01 Czarny | 69 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →