Uchwyt biurkowy Gembird MA-DA1-02
Zdjęcia 3 |
Gembird MA-DA1-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MA-DA1-02
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Ramię montażu ekranu pulpitu Regulowany przechylny 17"-32" do 8 kg | 180 zł |
Gembird MA-DA1-02 mounting kit - adjustable arm - for flat panel - tilting | 141 zł |
Gembird Ramię na monitor biurkowe (regulowane) od 17 cali do 32 cale, obci | 124 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-DA1-02 17-32 cali Czarny | 106 zł |
Gembird Ramię na monitor biurkowe (regulowane) od 17 cali do 32 cale, obci | 138 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →