Uchwyt ścienny Gembird WM-42T-02
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Gembird WM-42T-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-42T-02
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt na ekran płaski 23"-42" Marka PRO0453513 | 45 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 23-42 cali WM-42T-02 Czarny | 60 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 23-42 VESA MAX 200 X 200MM, DO 30KG | 58 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 23-42 cali WM-42T-02 Czarny | 60 zł |
Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 23-42"/WM-42T-02 GEMBIRD | 27 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →