Uchwyt ścienny ART AR-53
ART AR-53 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-53
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uchwyt ART do TV 22-55 cali AR-53 Czarny | 79 zł |
Uchwyt do telewizora ART 22-55" AR-53 | 79 zł |
Uchwyt do telewizora LCD/LED 22-55 cala 35KG regulacja w pionie i poziomie | 79 zł |
Uchwyt ART do TV 22-55 cali AR-53 Czarny | 79 zł |
Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-53 (narożny, Obrotowy, ścienne, Uchyln | 85 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →