Uchwyt ścienny ART AR-20A
ART AR-20A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-20A
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AR-20A 32"- 60" 60 kg pionowo/poziomo AR-20A | 553 zł |
ART Uchwyt LCD AR-20A 32-60'' 60kg pion/poziom AJARTL0000AR20A | 389 zł |
Uchwyt ART AR-20A do TV 32-60 cali Czarny | 384 zł |
ART Uchwyt LCD AR-20A 32-60'' 60kg pion/poziom 35485 | 433 zł |
Uchwyt ART AR-20A do TV 32-60 cali Czarny | 384 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →