Настінне кріплення ART AR-06XL
Фото 5 |
ART AR-06XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART AR-06XL
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Uchwyt ART AR-06XL do TV 17-37 cali Czarny | 60 zł |
Art Uchwyt ścienny AR-06XL 17'' - 37'' | 51 zł |
Uchwyt ścienny TV ART AR-06XL, 75x75/100x100/200x100/200x200, 25 kg | 39 zł |
UCHWYT DO TV LCD/LED 19-46" 35KG AR-06XL ART reg. pion/poziom | 39 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →