Uchwyt ścienny TECHLY ICA-LCD G112 (102864)
Zdjęcia 13 |
TECHLY ICA-LCD G112 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD G112
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY Uchwyt ścienny do 1 telewizora LCD 4318 cm do 8128 cm nośność do 8 | 239 zł |
Techly Uchwyt ścienny TV LED/LCD 17-32' AJTEYM000102864 | 225 zł |
Techly 102864 Uchwyt ścienny TV LED/LCD 17''-32'', na sprężynie gazowej, d | 259 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-LCD G112 | 268 zł |
Techly Uchwyt ścienny TV LED/LCD 17-32' 45396 | 225 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →