Mocowanie sufitowe TECHLY ICA-TR32
Zdjęcia 16 |
TECHLY ICA-TR32 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-TR32
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly ICA uchwyt ścienny do telewizora LCD ICA-TR32 | 738 zł |
Techly Stojak Podłogowo-sufitowy LCD/LED 37-70 cali 30kg, 2700mm AJTEYL000 | 639 zł |
Techly Stojak Podłogowo-sufitowy LCD/LED 37-70 cali 30kg, 2700mm 112280 | 639 zł |
Techly Uchwyt sufitowo-podłogowy ICA-TR32 37'' - 70'' | 629 zł |
Uchawyt Podłogowo-Sufitowy Techly LCD/LED 37'-70' 30kg 2700mm | 646 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-TR32 nośność 30kg | 713 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →