Uchwyt ścienny TECHLY ICA-PLB 490 (362169)
Zdjęcia 14 |
TECHLY ICA-PLB 490 |
|
W zestawie poziomica.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-PLB 490
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY 362169 Wspornik ścienny do 1015 mm do LCD 43-80" Czarny | 533 zł |
TECHLY ICA-PLB-490 50 kg 80" 200 x 200 mm | 933 zł |
Techly 362169 Uchwyt ścienny LED/LCD, 43-80'', 50kg, obrotowy, długość ram | 539 zł |
Uchwyt Ścienny LCD/LED TEchly 43'-80' 50kg Obrotowy | 501 zł |
TECHLY DŁUGI UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 43-80 CALI | 463 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-PLB 490 | 515 zł |
TECHly DŁUGI UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 43-80 CALI | 448 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →