Uchwyt ścienny TECHLY ICA-LCD G111 (104066)
Zdjęcia 7 |
TECHLY ICA-LCD G111 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD G111
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY 104066 Sprężyna gazowa do telewizora 17-32" czarny Czarny ICA-LCD G | 230 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-LCD G111 | 247 zł |
Techly Uchwyt ścienny na monitor 17" - 32" (ICA-LCD-G111) | 230 zł |
Uchawyt ścienny TECHLY ICA-LCD G11, 17'-32', 8 kg | 230 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-LCD G111 | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →