Uchwyt ścienny TECHLY ICA-LCD 900 (106596)
Zdjęcia 8 |
TECHLY ICA-LCD 900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD 900
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly 106596 uchwyt ścienny do telewizorów 13-30 cali nie obsługuje czarn | 27 zł |
Uchwyt TECHLY do TV 13-30 cali ICA-LCD 900 | 28 zł |
Uchwyt TECHLY do TV 13-30 cali ICA-LCD 900 TLY106596 | 28 zł |
Techly Uchwyt ścienny ICA-LCD-900 13'' - 30'' | 31 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →