Uchwyt biurkowy TECHLY ICA-LCD 316S (107234)
Zdjęcia 10 |
TECHLY ICA-LCD 316S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD 316S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY 107234 Uniwersalny uchwyt do telewizorów LED/LCD 23-43" Czarny | 172 zł |
Uchwyt Przykręcany do MOnitora LCD/LED Techly 23'-43' 50kg | 172 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-LCD 316S | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →